СТРОИТЕЛЬСТВО И РЕМОНТ

Разной сложности на любой вкус!

Ремонт квартир

Ремонт квартирРемонт квартир може стати для вас як мукою, так і приємним задоволенням. Від чого ж це залежить? Існує поширена помилка, що ремонт квартир, який здійснюється спеціальними фірмами, дороге задоволення. Це не так. Набагато більше матеріалів (а значить і коштів) ви витратите, якщо будете робити ремонт самостійно. І це не рахуючи інших витрат. Вибір матеріалів, наприклад, вимагає особливих знань. Без них можна придбати абсолютно невідповідний матеріал, який не підлягає поверненню. Професіонали, які виконали вже не один ремонт квартир, допоможуть не тільки правильно вибрати матеріали, але й грамотно виконають ремонтні роботи.

Точну вартість ремонту не можна назвати виходячи тільки з метражу квартири. Спеціаліст разом з вами визначить, які саме види робіт буду виконуватися, і яка кількість матеріалів для них потрібна. Тільки на місці, наочно побачивши і заміривши приміщення, професіонали з ремонту зможуть відповісти на питання про вартість ремонту. Остерігайтеся фірм, які мають стандартні розцінки на ремонтні роботи. Ремонт квартир не може обійтися в однакову суму навіть для двох на перший погляд однакових квартир. Скрізь будуть свої нюанси, які залежать від багатьох факторів.

Ремонт квартир обійдеться трохи дорожче, якщо ви замовите послугу авторського нагляду. Але жоден замовник ще не пошкодував про прийняте рішення. Що ж таке авторський нагляд? Це спостереження автора дизайн-проекту або куратора ремонтних робіт за ремонтом. Авторський нагляд дозволяє простежити за тим, щоб проект вийшов один в один таким, яким ви його запланували.

На ремонті квартир не економлять, адже це вкладення грошей на довгі роки!